Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek pro maminku k 50 narozeninám

Hledáte dárek pro maminku k 50 narozeninám? Poradíme vám s výběrem toho pravého dárku k významnému jubileu, který vaší mamince udělá velkou radost 

Jaký dárek pro maminku k 50 narozeninám?

50. narozeniny jsou vždy výjimečné a zasluhují pořádný dárek. Tady květiny s bonboniérou díru do světa neudělají. Stejně jako u dárků k 30. narozeninám, vyvarujte se potřebným dárkům, pokud vyloženě po něčem konkrétním netouží.

Zážitky

V 50 už něco zažila a hodně ještě zažije. Zážitek je nejoblíbenějším dárkem, protože se někde neválí a hlavně je téměř nemožné, aby se stal nevhodným dárkem. Pokud se náhodou netrefíte do zážitku, který by mamince vyhovoval, může si ho jednoduše vyměnit za jiný. A jaké jsou nejoblíbenější zážitky jako dárek k 50. narozeninám?

 

1) Let balónem

Nejčastěji kupovaný dárek k 50. narozeninám je vyhlídkový let  balónem. Horkovzdušný balón není vhodný pro každého, pro některé maminky to může být příliš velký adrenalin, zde bychom měli alternativu v podobě vyhlídkového letu letadlem

2) Tandemový seskok

Pořádná porce adrenalinu pro maminky co se ničeho nebojí, velmi oblíbený dárek k 50. narozeninám. Nemusíte se bát, maminka se vám v pořádku vrátí na zem, jedná se o bezpečný zážitek s profesionály.

3) Masáže

Výjimečný den si zaslouží výjimečnou masáž, věnujte luxusní masáže. Je to jen otázka investice do dárku, můžete darovat klasickou levnější masáž nebo nejluxusnější masáž Slim & beauty na 180 minut.

4) Proměna vizáže

Pro maminky, které touží po změně, je čas na omlazení a užít si den v rukou vizážistů. Dárek vhodný i pro maminky, které si nestěžují na svůj vzhled, proměna je celkové omlazení a úžasný den strávený s profesionály na proměny.

5) Povolání na zkoušku

V 50 rozhodně není pozdě se naučit něco nového. Chtěla by malovat, ale tak nějak to není ono, darujte kurz malování, kde se revoluční metodou výrazně posune a konečně namaluje krásný obraz. Chtěla být vaše maminka televizní moderátorkou nebo si zahrát v divadle? To vše může darovat.

6) Plachetnice

Naučit se ovládat plachetnici zvládne opravdu každý. Darujte plavbu plachetnicí na Lipně bez kapitána, protože kapitán bude maminka! A proč si rovnou neudělat kapitánské zkoušky?

Pobyty

Pobyt můžete darovat mamince v každém věku a správným výběrem pobytu uděláte vždy velkou radost. Můžete zvolit tradiční hotel, ale i velmi netradiční, jako je pobyt na zámku, plachetnice, nebo kopule.

1) Wellness hotel Bahenec

Krásný horský hotel ještě v krásnějším prostředí východních Beskyd, ideální místo k výletů a k relaxaci. Dopřejte mamince vyhlášenou procedura BBB, skvělou večeři a neomezený vstup do termálního bazénu v době pobytu.

2) Wellness hotel Třeboň

Wellness pobyt v krásné jihočeské Třeboni, ideální místo k relaxaci a cyklo výletům. Dopřejte mamince hotelové wellness i vstup do bazénového komplexu lázní Aurora.

3) Zámek Wichterle

Darujte mamince jeden z luxusních balíčků na zámku Wichterle. Skvělé wellness v historickém sklepení a krásné ubytování přímo na zámku.

4) Zámek Loučeň

Pobyt zaměřený především na zážitky, ale i wellness si zde užije. V ceně pobytu vždy neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny. Loučeň má i jiné trumfy, můžete mamince dopřát pobyt přímo na zámku v historickém pokoji, součástí zámeckého parku je unikátní labyrintárium, tady se nudit rozhodně nebude.

5) Wellness pobyt v Orlických horách

Bohatý wellness program pro regeneraci těla v horském prostředí Orlických hor. 

Netradiční dárky

Hledáte dárek pro nestandardní maminku, možná i trochu šílenou, inspirujte netradičními dárky. S netradičním dárkem se pochopitelně nemusíte trefit do vkusu, nicméně jsou to pouze zážitky, které si může jednoduše vyměnit.

1) Jízda tankem

Proč by maminka nemohla řídit obří tank nebo BVP? Nemusí mít vztah k armádě, ono řídit tyto obří kolosy v terénu je opravdu výjimečný zážitek a pokud by si na řízení netroufla, je zde i možnost svezení.

2) Kurz přežití

Kurz přežití darujte mamince pouze v případě, že o tento zážitek má zájem. Pokud je v dobré kondici, nebrání nic tomu, tento dárek věnovat.

3) Závodnicí na zkoušku

Pro maminky závodnice se jedná o nadstandardní a velmi drahý dárek. Maminka se může účastnit jako pilotka amatérského závodu na okruhu, zažít autokrosový trénink, nebo se stát navigátorkou v rally

K 50. narozeninám je očekáván osobní dárek, vše záleží na penězích. Ideální dárkem je pobyt, zážitek, poukázka na oblečení a samozřejmě něco třpytivého, vždycky potěší.