Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek pro rodiče

Dárek pro rodiče ke všem možným příležitostem nemusí být velký oříšek. Poradíme vám jaké dárky jsou vhodné pro oba rodiče, které si společně užijí, inspirujte se, určitě vyberte ten pravý dárek.

Tipy na dárek pro rodiče

Připravili jsme pro vás tipy na dárek pro rodiče, které si zaručeně užijí a budou na ně dlouho vzpomínat. Pokud tedy nehledáte dárkový koš nebo poukaz do oblíbeného obchodu a chcete něco víc, jste na správném místě.

Vše je jen otázka peněz a proto jsem tipy sestavili dle cenové dostupnosti se zaměřením na zážitky, protože společný zážitek považujeme za nejkrásnější dárek.Dárek pro rodiče do 1 500,-

 1. Lístek do divadla nebo na koncert, stačí vybrat představení a máte o dárek postaráno. Důležité je vybrat správnou hru, muzikál nebo koncert. U hudby je to jednoduché, tedy pokud víte, co rodiče poslouchají. U divadla to bude složitější, určitě byste měli vědět, jaké herce či herečky se jim líbí a jaké naopak moc nemusí. Druhý aspekt, který byste neměli vynechat jsou recenze představení.

 2. Poukaz do restaurace, dobře vybírejte restauraci dle hodnocení návštěvníků. Ve většině restaurací nabízí dárkové poukázky. Pokud chcete pro rodiče luxusní degustační menu, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy viz dárky ve vyšší cenové kategorii.

 3. Tandem Bungee jumping, sice trochu přetahujeme rozpočet, ale stále to patří k levnějším luxusním dárkům. Stačí sebrat odvahu a společně skočit na pružném laně, garantujeme, že to nezapomenutelný zážitek.


Dárek do 3 000,-

 1. Degustační thajské menu od lidí, co se v thajsku skutečně této orientální kuchyni věnovali přímo v Thajsku. Nádherné prostředí v Norské nebo v restauraci Pru a naprosto úžasné jídlo, je skvělý dárek pro vaše rodiče.

 2. Úniková hra je sice trochu netradiční dárek pro rodiče, ale pokud se rádi baví, tak proč ne. Stačí si vybrat únikovou hru a můžete vyrazit celá rodina.

 3. Dokonalá masáž pro dva, není masáž jako masáž, v této cenové kategorii se jedná o skutečně profesionální masáž, kterou si společně užijí. 4. Ferrata je adrenalinový zážitek pro rodiče, co chtějí v životě změnu a chystají se na nové výzvy, tak proč nezačít ferratou neboli zajištěnou cestou a jak jinak, pro začátek s průvodcem. Výšky není to pravé, tak proč ne do podzemí, speleo ferrata je opravdu velmi netradiční zážitek.

 5. Vyhlídkový let letadlem, jeden z nejoblíbenějších dárků pro dva, protože nejkrásnější pohled na svět je z ptačí perspektivy.

 Dárek pro rodiče do 4 000,-

 1. Jednoznačně doporučujeme degustační menu od Ondřeje Slaniny v Tančícím domě, kromě výjimečného jídla je velkým benefitem prostředí restaurace s úžasnými výhledy na starou Prahu.   2. Pobytový balíček je dalším velmi oblíbeným dárkem, jen je potřeba vybrat ten správný hotel a co rovnou pobyt na zámku, i v této cenové kategorii je to možné

Luxusní dárky pro rodiče

 1. Let horkovzdušným balónem je jednoznačně nezapomenutelný zážitek, jedinou nevýhodou je závislost na dobrém počasí a hlavně příznivém větru. Alternatiovu je vyhlídkový let letadlem. 2. Dokonalý pobyt musí nabízet něco navíc, krásný místo, nadstandardní služby atd. Doporučujeme pobyt v Tančícím domě s výhledem na starou část Prahy nebo ubytování v historickém ve staré části Českého Krumlova, dokonce můžete zvolit historický pokoj, který dodá celému pobytu tu správnou atmosféru. Darujte pobyt na zámku Wichterle nebo Loučeň, netradiční pobyt přímo na zámeckém pokoji. Dále doporučujeme nejvýše položený hotel v Jeseníkách, již samotné ubytování je tady velký zážitek. Netradiční pobyt v nádherném prostředí nabízím Glamping Beskydy. Největší luxus představuje pobyt ve vile v Českém ráji s projížďkou ve veteránu.


 3. S kajutovou plachetnicí po Lipně s možností přespání na vodní hladině. Žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba, stačí zakoupit voucher a nezapomenutelná platba může začít.