Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

K narozeninám

Dárek k narozeninám

Hledáte dárek pro maminku k narozeninám? Podívejte se na naše tipy, určitě vyberete ten správný dárek, který potěší vaší maminku a nemusí to být zrovna honosný šperk.

Dárek pro maminku k 30 narozeninám

Jaký dárek pro maminku k 30. narozeninám? Inspirujte se našimi tipy pro mladou maminku, která se nezalekne ani pořádné výzvy.

... více zde

K 40. narozeninám

Hledáte dárek pro maminku k 40. narozeninám? Poradíme vám jaké dárky udělají zaručeně radost a naopak, které dárky raději nekupovat.

... více zde

Dárek pro maminku k 50 narozeninám

Hledáte dárek pro maminku k 50 narozeninám? Poradíme vám s výběrem toho pravého dárku k významnému jubileu, který vaší mamince udělá velkou ...

... více zde

Dárek k 60. narozeninám

Jaký dárek pro maminku k 60. narozeninám? Inspirujte se našimi tipy pro maminku, která si jistě zaslouží pěkný dárek nebo zážitek. Skleniček už ...

... více zde

Jaký dárek pro maminku?

Lámete si hlavu, jaký dárek koupit mamince? Poradíme vám, co je vhodné kupovat a naopak, čeho se vyvarovat. Začněme nevhodnými dárky. Rovnou zapomeňte na skleničky a talíře a pokud to není maminčino vroucné přání, nekupujte domácí spotřebiče.

Velké riziko je také oblečení, trefit se do vkusu může být pěkný oříšek, daleko lepším řešením je darovat poukázku na nákup v obchodě. Další ne zcela vhodný dárek jsou dárkové koše předem připravené prodejci, nicméně si takový koš, si můžete nechat připravit na míru a to by smysl dávalo, chcete přeci darovat to, co má maminka ráda.

Nejčastěji kupované dárky

Zjišťovali jsme jaké dárky mamince nejčastěji kupujete k narozeninám a některé dárky vás možná překvapí:-) Tipy na dárky jsme seřadili dle ceny. Samozřejmě nemůže chybět květina.

  • 1) Foto kniha

Krásná foto kniha s vnoučaty jistě potěší každou maminku. Sice to dá trochu práce, ale je to věčný dárek. Nezapomeňte na květinu a třeba i na čokoládu.

  • 2) Poukázka do oblíbeného obchodu

S poukázkou do oblíbeného obchodu nemůžete udělat chybu, ať už darujete poukázku na potraviny, do drogerie, nebo na ošacení, můžete si sami určit výši ceny poukázky a to je velká výhoda.

  • 3) Lístek do divadla nebo na koncert

Nebojte se darovat lístek do divadla nebo na koncert oblíbené kapely. Lístek do divadla vás moc stát nebude, ale pokud chcete více investovat, darujte vstupenku na muzikál.

  • 4) Masáže

Masáže nabízí dneska kde kdo, proto je důležité si důkladně vybrat dle recenzí. Cenové rozpětí je poměrně široké, ale i levnější masáž okolo 500Kč bude jistě dobrým dárkem. Pokud chcete darovat luxusní masáž, trochu si připlatíte, ale rozhodně to bude stát za to.

  • 5) Zážitky

Nejkrásnější dárek je zážitek. V dnešní době můžete darovat téměř cokoliv. Zážitek můžete darovat pouze pro maminku nebo společný, který si všichni užijete. Inspirujte se na našich oblíbených stránkách dokonalyzazitek.cz Doporučujeme použít filtrování dle ceny a vybrat zážitek dle finančních možností.

Dárek pro maminku od dětí

Od dětí, které ještě nevydělávají určitě potěší osobně vyrobený dárek, ať už se jedná o nakreslený obrázek, keramický výrobek, který si vyrobí ve škole nebo během kroužku. Osobně vyrobený dárek od dětí nebo vnoučat udělá radost každé mamince! Velmi vděčným dárkem je keramika, kterou osobně děti nebo vnoučata vybarví. Kreslení na keramiku najdete ve více městech po celé ČR.

Jak vybírat dárek pro maminku?

Dárek pro maminku vybíráme také s ohledem na věk. Pro usnadnění jsme připravili kategorie s tipy na dárek dle věku maminky. K 30. narozeninám budou pravděpodobně nejvhodnější trochu adrenalinové dárky, tedy zážitky. To samé platí o dárku ke 40. narozeninám.

Změna nastává při vymýšlení dárku k 50. narozeninám, zde adrenalinový dárek nemusí být vhodný, nicméně dárek k 50. narozeninám musí být výjimečný. A co darovat k 60. narozeninám?