Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek k 60. narozeninám

Jaký dárek pro maminku k 60. narozeninám? Inspirujte se našimi tipy pro maminku, která si jistě zaslouží pěkný dárek nebo zážitek. Skleniček už má určitě dost, k takto významnému dni to chce něco osobního.

Jaký dárek pro maminku k 60. narozeninám?

Výběr dárku k 60. narozeninám může být pěkný oříšek, vše záleží na kondici, nemusíte se bát darovat i pořádný adrenalinový zážitek, ale pokud má zdravotní problémy, zaměřte spíše na osobní dárky a pobyty. Jako vždy je nejjednodušší věnovat poukázku do oblíbeného obchodu, ale pokud chcete osobnější dárek, budete se muset více snažit.

Pozor na dárek, kterým dáte najevo, že už je maminka staršího věku, mohlo by se to minout účinkem. Například mobil s velkými tlačítky pro seniory může být s velmi negativní reakcí. V 60 nepatří do starého železa, zkuste si někdy vyrazit s aktivním důchodcem na túru, možná se budete divit, až na vás bude muset na každém kopečku čekat.

Tipy na dárek k 60. narozeninám

 

Levnější dárek do tisícovky

Opět nemůžou chybět poukázky do oblíbeného obchodu, ale nedoporučujeme poukázku do lékárny, to by si mohla špatně vyložit. Naopak konkrétní produkt pro zdraví určitě potěší, tedy pokud víte, jaký používá. Další vhodnou volbou je lístek do divadla.

 

Dárek do 2 000,- 

Pokud preferujete poukázky do oblíbeného obchodu, tak to máte jednoduché, nicméně okolo 1 500Kč už pořídíte i zážitky.

1) Masáže

Nejoblíbenější dárek pro maminky a sázka na jistotu. Samozřejmě můžete koupit i levnější, ale pokud chcete dopřát opravdu profesionální masáž, musíte si připlatit. Profesionální masáže jsou založeny na mnohaletých zkušenostech a znalosti energetických drah v těle.

2) Úniková hra

Zážitek pro malé i velké, darujte mamince únikovou hru ve stylu pevnosti Boyard, kterou si užije třeba s vnoučaty, nejkrásnější dárek je zážitek, který si společně užijí. 

3) Chocotopia

Opět dárek pro babičku s vnoučaty, návštěva továrny na čokoládu včetně výroby čokoládových lízátek. Když nevíte co koupit a ráda tráví svůj čas s vnoučaty. Pokud chcete věnovat dárek spojený s čokoládou jenom pro maminku, doporučujeme kurz výroby originální čokolády.

4) Kurz malování

Naučit se malovat revoluční technikou může kdokoliv v každém věku, navíc si z kurzu odnese svůj vlastní obraz.

5) Wellness Wichterle

Luxusní wellness v historickém sklepení zámku Wichterle najdete v Slavičíně, darujte intenzivní wellness zážitek.

6) Jízda sportovním autem

Má maminka ráda auta, tak proč nevěnovat jízdu pořádným sporťákem, stačí si jen vybrat.

7) Větrný tunel

Naprosto bezpečný zážitek v unikátním větrném tunelu, kde zažije stav beztíže, pro akční maminku ideální volba. 

Dárek do 4 000,-

Plánujete do dárku mamince k 60 narozeninám investovat více peněz? Zkuste se inspirovat tipy, které jsme seřadili od 2 000,- do 4 000,-

1) Vyhlídkový let letadlem

Nejkrásnější pohled na svět je z ptačí perspektivy. Darujte mamince vyhlídkový let letadlem.

2) Kurz výroby Sushi

O Sushi se toho napsalo už víc než dost, ale co se naučit vyrobit pravé Sushi?

3) Kurz orientální kuchyně

V 60 letech je jistě zkušenou a dobrou kuchařkou, tak proč to neposunout ještě dál a nahlédnout do tajemství thajské a vietnamské kuchyně?

4) Degustační menu

Jeden z nejoblíbenějších dárků, luxusní degustační menu v Tančícím domě, nebo pravé thajské menu v restauraci Pru. Chce to něco netradičního, darujte návštěvu šnečí farmy s degustací.

5) Let horkovzdušným balónem

Nejprodávanější dárek ke kulatinám, let balónem je celoživotní zážitek, ale má jednu nevýhodu. Horkovzdušný balón je velmi závislý na počasí, především na rychlosti větru, na svůj let si tak může maminka delší dobu počkat.

Netradiční dárek k 60. narozeninám

Každá maminka nebo babička je v 60 letech jiná, proč by nemohla zažít něco netradičního, možná i bláznivého? Ráda jezdí autem, tak proč nevěnovat jízdu v supersportu?

1) Tandemový seskok padákem

Skákat lze v každém věku, pokud to zdraví dovolí, jsou případy, kdy seskok absolvovala žena ve věku 80 let i více.

2) Navigátorkou v rally

Zní to trochu šíleně, ale opravdu můžeme maminku posadit na sedadlo spolujezdce do závodního auta během amatérský závodů v rally.

3) Povolání na zkoušku

Proč nezkusit něco nového, třeba moderátorkou na zkoušku. Dokonce si může zahrát v divadle, krátký kurz herectví může být splněný sen.

4) Zábavní park s vnoučaty

Nejkrásnější jsou společné zážitky s vnoučaty, zvlášť v případě návštěvy zábavního parku. Poslat je můžete do Legolandu, Marinelandu, za zvířaty do Serengeti pakru nebo dokonce do Disneylandu.

5) Pilotkou letadla

Víme, kde může pilotovat skutečné letadlo, zní to trochu šíleně, ale opravdu bude pilotovat, sice až ve vzduchu, ale rozhodně to stojí za to. Chcete ještě něco víc, tak potom můžeme nabídnou KURZ PILOTOVÁNÍ, kde si vyzkouší i přistání a start.

 

Inspirace na dárky k 60. narozeninám

https://www.darek-zazitek.cz/zazitky/darky-pro-zenu