Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek pro maminku k 30 narozeninám

Jaký dárek pro maminku k 30. narozeninám? Inspirujte se našimi tipy pro mladou maminku, která se nezalekne ani pořádné výzvy.

Pro maminku k 30. narozeninám

Maminka je mladá plná sil, tedy pokud neměla děti ve 20ti, to už by mohla být i trochu unavená :-). Pro maminku, která má ráda výzvy je výběr jednoduchý, ideálním dárkem je adrenalinový zážitek.

Naopak pro pohodovou maminku, která není sportovně založená a adrenalin zrovna nevyhledává, zvolte spíše pohodové tradičnější dárky, ale vyvarujte se dárků do domácnosti, potom zřejmě vaše maminka netouží.

Pořádný adrenalin


Pro maminku co miluje adrenalin nebo sport, pravděpodobně nepotěšíme nudným dárkem. Pokud nevíte, po čem přesně touží, podívejte se na naše zaručené tipy adrenalinových dárků

1) Bungee jumping

Pro zdravé ženy, které netrpí bolestmi zad nebo krční páteře je skvělým tipem bungee jumping. Skáče se z mostu v Chomutově, ze skokanských můstků v Harrachově nebo z jeřábu ve více městech. O ještě větší příděl adrenalinu se jistě postará tandemový seskok padákem.

2) Speleo ferrata

Poměrně náročná, ale netradiční aktivita v podzemí. Maminka si vyzkouší práci speleologů, kteří se vrhají do hlubin podzemního světa, aby objevily tajemství jeskynních systémů. V Moravském krasu se vydáte do 40 metrů hluboké průrvy, některá místa jsou proklatě úzká.

3) Větrný tunel

Jaké to je zažít stav beztíže, plout vzduchem bez zemské přitažlivosti? Maminka zažije rychlost větru až 270 km/h v unikátní letové komoře. Tento skvělý zážitek najdete pouze v Praze

4) Surf Aréna

Unikátní surfařský simulátor pro širokou veřejnost. Maminka nemusí být surfařkou, aby si surfování na umělé vlně pořádně úžila. Surfování je samozřejmě možné i pro celou rodinu.

5) Akrobatický let letadlem

Nedělá se mamince na kolotoči špatně, pak doporučujeme akrobatický let letadlem. Zkušený pilot provede základní akrobatické prvky, výkruty, let střemhlav dolů atd.

6) Flyboarding

Ještě jste neslyšeli o flyboardingu? Představte si tryskové boty poháněné proudem vody, které umožňují létat nad vodní hladinou, tak zhruba se dá popsat flyboarding. 

Pro automobilovou závodnici

I ženy milují auta a pokud je vaše maminka jedna z nich, máte o dárek postaráno. A jaké jsou naše tipy?

1) Jízda ve Ferrari

Tradiční zážitek v nabídkách všech zážitkových agentur. Obvykle v nabídkách najdete dálniční jízdu, jste sice limitování provozem, ale na některých úsecích, si vyzkouší naprosto šílené zrychlení červeného supersportu. Novinkou v nabídkách je jízda na polygonech nebo dokonce na velkém okruhu v Brně.

2) Jízda v závodním autě

Víme, kde koupíte jízdu v závodním speciálu BMW na velkém okruhu v Brně a Mostě. Je fanouškem formule, nabídneme vám i tento úžasný zážitek na letišti Kámen u Pelhřimova nebo v Trenčíně. Naprosto luxusním, ale také poměrně drahým zážitkem je svezení nebo řízení závodního auta během amatérské rally v Sosnové. Kategorii rally zážitků najdete mnoho zajímavých zážitků.

3) Simulátor 

Profesionální pohyblivý simulátor v Praze, je naprosto autentický jízdní zážitek, stačí si jen vybrat rally, okruhy nebo formuli a zajezdit si na simulátoru, který slouží k tréninku a výcviku profesionálních jezdců.

Další tipy na dárek

 

Ještě nemáte vybráno, máme pro vás další tipy. Kromě klasických zážitků je velmi oblíbeným dárkem lístek do divadla nebo poukázka na nákup. Nicméně zůstaneme u zážitků a zde jsou naše další tipy, snad vám pomohou.

1) Degustační menu

Všichni máme rádi skvělé jídlo, tak proč nevěnovat degustační menu. Jednoznačně nejoblíbenější degustační menu je v Tančícím domě, kromě skvělého jídla se může těšit na neopakovatelné výhledy.

 2) Kurz přežití

Velmi netradiční dárek, který se může stát nezapomenutelným zážitkem na celý život. Kurz přežití v Děčíně je koncipován pro objevení vlastních schopností, naučí se něčemu novému, občas bude možná trochu trpět, ale většinou se bude královsky bavit.

3) OROOM

Velmi netradiční pobyt v Brně pro páry s příběhem. Stačí si jen vybrat motiv a přesune se do Japonska na Kubu nebo třeba do Orientu.

4) Kurz vaření

Kurzem vaření mamince rozhodně nenaznačujete, že by snad špatně vařila, ale dáváte možnost, naučit se něco nového. A co třeba kurz výroby vlastní čokolády?

5) Úniková hra

Úniková hra je oblíbeným dárkem, zvlášť když se jedná o nejlepší únikové hry, které si v České republice můžete zahrát. V Praze najdete nejstrašidelnější únikovou hru Poltergeist, zahrát si můžete i ve stylu Pevnosti Boyard, konkrétně v Praze a v Terezíně.

 

Nedokážete vybrat ten správný dárek, věnujte univerzální poukaz v určité hodnotě, maminka si sama vybere ten pravý dárek. Hodnotné poukázky nabízí téměř každá prodejna i e-shop.

Odkaz na zajímavé stránky s dárky pro maminku

https://www.darek-zazitek.cz/zazitky/darek-pro-maminku